DOCHÁDZKOVÝ SYSTÉM
   

  Hardvér a možnosti použitia modulu Terminál

 
   

 

  Dochádzkový terminál

 
  Dochádzkový terminál je uzamykateľný, s dotykovým displejom vyrobený z dreva podľa želania zákazníka. Jeho cena sa odvíja podľa použitých komponentov na základe dohody s naším predajcom.  

 

  Modul Terminál na stolovom počítači s OS Windows

 

Fotografia je ilustračná
Aplikácia je nainštalovaná na stolovom počítači s operačným systémom Windows. Zariadenie je pripojené k sieti cez sieťový kábel. Zamestnanci sa pripisujú snímaním RFID kariet, QR kódov, alebo manuálne zadaním nick a hesla. Snímanie prechodov je zabezpečené cez pripojenú USB kameru, alebo cez IP kameru pripojenú k podnikovej sieti.

Objednať

 

  Modul Terminál na notebooku s OS Windows

 

Fotografia je ilustračná
Aplikácia je nainštalovaná na notebooku s operačným systémom Windows. Zariadenie je pripojené k sieti cez sieťový kábel, alebo wifi. Zamestnanci sa pripisujú snímaním RFID kariet, QR kódov, alebo manuálne zadaním nick a hesla. Snímanie prechodov je zabezpečené cez zabudovanú kameru, alebo cez IP kameru pripojenú k podnikovej sieti. Po pripojení USB GPS čipu sníma taktiež polohu, ktorá sa Vám zobrazí na mape.

Objednať

 

  Modul Terminál na na mobilnom telefóne

 

Fotografia je ilustračná
Neinštaluje sa žiadna aplikácia (APPLE, ANDROID). Terminál je spustený v okne internetového prehliadača a pomocou služby Internetový prechod terminálom si užívateľ zadáva prechod do centrálneho systému nainštalovaného v podnikovej sieti.
WEB
Objednať

 

  Modul Terminál na tablete s OS Windows

 

Fotografia je ilustračná
Aplikácia je nainštalovaná na tablete s operačným systémom Windows. Zariadenie je pripojené k sieti cez wifi. Zamestnanci sa pripisujú manuálne, pomocou QR kódov, alebo cez externú čítačku RFID kariet. Snímanie prechodov je zabezpečené cez zabudovanú kameru, alebo cez IP kameru pripojenú k podnikovej sieti. Pri zaobstarávaní tabletu treba dať pozor na to aby vstupy pre napájanie tabletu a USB pripojenie čítačky RFID kariet boli oddelené. Pri nedostatku voľného priestoru na HDD treba zvoliť alternatívnu cestu na ukladanie fotografií. Po pripojení USB GPS čipu sníma taktiež polohu, ktorá sa Vám zobrazí na mape.

Objednať
   

  Tablety, ktoré spĺňajú hardvérové požiadavky pre prevádzku modulu Terminál

 
  Zoznam je informačný a je priebežne dopĺňaný a aktualizovaný. Pri nedostupnosti daného druhu tabletu na odkaze skúste dostupnosť v inom obchode. Tablety neboli testované, no podľa špecifikácii spĺňajú podmienku minimálneho rozlíšenia (1024 x 768) a oddeleného napájania a USB konektoru.  
     
 
Názov tabletu s odkazom na stránku jedného z predajcov pre ukážku
Umax VisionBook 10Wr Tab
Umax VisionBook 12Wr Tab
 

Pomocný hardvér používaný ako príslušenstvo k modulu Terminál

Odporúčaná čítačka RFID kariet, cenovo najdostupnejšia, EM4100 125kHz - emulácia klávesnice pre pripojenie k modulu Terminál

Pri tejto čítačke je nutné mať v systéme zapnutú duálnu kontrolu ID karty.

Odporúčaná čítačka RFID kariet GIGA PCR-330 125kHz - emulácia klávesnice pre pripojenie k modulu Terminál

Možnosť upraviť výstupný formát PostFix, alebo PREFIX ako decimal, alebo hexadecimal. Rozhranie USB – emulácia klávesnice. Napájanie 5V DC (cez USB rozhranie).

Odporúčaná čítačka RFID kariet GIGA PCR-34 VC 125kHz / 13,56MHz - emulácia sériového (COM) portu pre pripojenie k modulu Terminál

Možnosť upraviť výstupný formát decimal, alebo hexadecimal. Pripájanie k počítaču cez USB rozhranie.

Odporúčaný modul RFID ID-12LA 125kHz - emulácia sériového (COM) portu pre pripojenie k modulu Terminál

Ak si chcete vytvoriť vlastný štýlový terminál (vo vlastnom obale) z tabletu a RFID čipu. Pripájanie k počítaču cez USB rozhranie.

GPS Canmore GT-730F USB dongle – USB GPS čip

Navigačný USB GPS modul, ktorý sa pripája k modulu terminál cez USB rozhranie a komunikuje pomocou sériového (COM) portu.